Nyní sleva 50% na montáže alarmů JABLOTRON!

Instalujeme elektronické zabezpečovací systémy do rodinných domů, bytů i firem. Vše se zárukou 7 let a podporou 24/7.  Zajistíme Vám maximální bezpečnost a servisní podporu. 


Jsme specialisté na zabezpečení, vzdálená ovládání i Kamerové systémy se záznamem a online přístupem z mobilních telefonů.

Instalace zabezpečovacího systému je možno provést ZCELA BEZDRÁTOVĚ a bez nutnosti zásahu do hotových interiérů. Instalace provádíme i o víkendu. 

Systémy EZS realizujeme zásadně z certifikovaných prvků Jablotron. Konfiguraci systému navrhujeme dle státní normy ČSN EN 50131-1 a dle doporučení České asociace pojišťoven.

Naše společnost je nejen certifikovaná výrobcem EZS JABLOTRON jako důvěryhodný montážní partner, ale jsme i držitelem koncese "
Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob", která by v tomto oboru měla být samozřejmostí.

Systém JABLOTRON 100+ je nejmodernější zabezpečovací a automatizační systém určený pro spolehlivé zabezpečení objektů i osob. Jedná se o ONLINE řešení zabezpečení a automatizace, které můžete spravovat pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo notebooku z jakéhokoli místa na světě. Zajištění a odjištění alarmu, ovládání topení či brány, živé náhledy z kamer domů či do firmy, to vše tento systém umí. Navíc je systém JABLOTRON 100 velmi cenově dostupný. Kontaktujte nás a přesvědčte se o výhodách tohoto systému. 

Orientační ceny realizací:

Zabezpečení bytu 4kk:
EZS Jablotron 100+ na klíč již od 36.000,- Kč včetně DPH, konfigurace, montáže a zaškolení.

Zabezpečení RD 5kk + garáž:
EZS Jablotron 100+ na klíč již od 39.000,- Kč včetně DPH, konfigurace, montáže a zaškolení.

Zabezpečení firmy s 5ti kancelářemi a skladem 150m2:
EZS Jablotron 100+ na klíč již od 45.000,- Kč, včetně konfigurace, montáže a zaškolení. 


Pro zabezpečení a automatizace domácností i firem využíváme nový spolehlivý systém JABLOTRON 100+ . Jsme cerifikovaným montážním partnerem.